AKT4213200
PanasonicPanasonic
AKT4213200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT4213200
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Ngā Rauemi: AKT4213200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT4213200
Tau Wae AKT4213200 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5040 pcs Pepa Raraunga AKT4213200.pdf
Taumaha 0.287 lb (130.18g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT4 Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Analog, Relay Ētahi Ingoa 1110-2936
AKT4213200-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.401" (10.20mm), 0.347" (8.80mm)