AKT42122001
PanasonicPanasonic
AKT42122001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT42122001
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Ngā Rauemi: AKT42122001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT42122001
Tau Wae AKT42122001 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5343 pcs Pepa Raraunga AKT42122001.pdf
Taumaha 0.287 lb (130.18g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT4 Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay, Voltage (External SSR) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.401" (10.20mm), 0.347" (8.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC Panel Mount
Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID) Whakawhitiwhitiwhiti RS-485 (Modbus)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AKT4212200
AKT4212200
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT