AKT4211200
PanasonicPanasonic
AKT4211200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT4211200
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Ngā Rauemi: AKT4211200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT4211200
Tau Wae AKT4211200 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga AKT4211200.pdf
Taumaha 0.287 lb (130.18g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT4 Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay (2) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant