AKT2111200
PanasonicPanasonic
AKT2111200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT2111200
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROCESS REL/SS OUT
Ngā Rauemi: AKT2111200.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 554 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 554 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT2111200
Tau Wae AKT2111200 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 554 pcs Pepa Raraunga AKT2111200.pdf
Taumaha 0.265 lb (120.2g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa KT2 Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
Momo putanga Relay (2), Solid State Ētahi Ingoa 1110-3348
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 5
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.343" (8.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount