AH715369-A
Hua Hua
Tau Wae: AH715369-A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Ngā Rauemi: AH715369-A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AH715369-A
Tau Wae AH715369-A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5567 pcs Pepa Raraunga AH715369-A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa AH7 Whakaputa Mana 15gf
Pretravel 0.296" (7.5mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.087" (2.2mm) Tae Mahi -25°C ~ 80°C
Tūnga Mahi 0.602" (15.3mm) Te Kaha Mahi 90gf
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.086" (2.2mm)
Whakatauranga onamata 15A (AC), 600mA (DC) Takahanga SPDT