AGQ210S12
PanasonicPanasonic
AGQ210S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGQ210S12
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: AGQ210S12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGQ210S12
Tau Wae AGQ210S12 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28319 pcs Pepa Raraunga AGQ210S12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGQ Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms
Kohikohi Miihini 100 mW Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA