AGQ200S12
PanasonicPanasonic
AGQ200S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGQ200S12
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: AGQ200S12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGQ200S12
Tau Wae AGQ200S12 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37099 pcs Pepa Raraunga AGQ200S12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGQ Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1363-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA