AGN200S24
PanasonicPanasonic
AGN200S24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGN200S24
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: AGN200S24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGN200S24
Tau Wae AGN200S24 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26782 pcs Pepa Raraunga AGN200S24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGN Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2946
AGN200S24-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.5 kOhms Kohikohi Miihini 230 mW
Kohikohi Kei te Aukati 9.6mA