ABS1612509
PanasonicPanasonic
ABS1612509 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABS1612509
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: 1.ABS1612509.pdf2.ABS1612509.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABS1612509
Tau Wae ABS1612509 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13143 pcs Pepa Raraunga 1.ABS1612509.pdf2.ABS1612509.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa ABS Whakaputa Mana 3.500gf
Pretravel 0.110" (2.8mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.047" (1.2mm) Ētahi Ingoa 255-2037
ABS1612509-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.345" (8.8mm)
Te Kaha Mahi 55gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Mahinga rereke 0.031" (0.8mm)
Whakatauranga onamata 2A (AC/DC) Takahanga SPDT