6TPE680MI
PanasonicPanasonic
6TPE680MI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6TPE680MI
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
Ngā Rauemi: 6TPE680MI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6TPE680MI
Tau Wae 6TPE680MI Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68363 pcs Pepa Raraunga 6TPE680MI.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa POSCAP™ TPE Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa P16633CT Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Rae Rahi Tae D4
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm Te kaha 680µF