6TAE220MI
PanasonicPanasonic
6TAE220MI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6TAE220MI
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Ngā Rauemi: 6TAE220MI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6TAE220MI
Tau Wae 6TAE220MI Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98056 pcs Pepa Raraunga 6TAE220MI.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa POSCAP™ TA Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa PCE5095DKR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Rae Rahi Tae D2E
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm Te kaha 220µF