6SEQP330M+T
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6SEQP330M+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUMINUM 330UF 6.3V 20% (10
Ngā Rauemi: 6SEQP330M+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6SEQP330M+T
Tau Wae 6SEQP330M+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUMINUM 330UF 6.3V 20% (10 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 95421 pcs Pepa Raraunga 6SEQP330M+T.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ Low Frequency 58.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.17A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 330µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
6SEPC560MX
6SEPC560MX
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 146094 pcs
Tikiake: 6SEPC560MX.pdf
RFQ
6SEPC680M
6SEPC680M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 66964 pcs
Tikiake: 6SEPC680M.pdf
RFQ
6SEQP330M
6SEQP330M
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H