63SXE33M
PanasonicPanasonic
63SXE33M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 63SXE33M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H
Ngā Rauemi: 1.63SXE33M.pdf2.63SXE33M.pdf3.63SXE33M.pdf4.63SXE33M.pdf5.63SXE33M.pdf6.63SXE33M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 63SXE33M
Tau Wae 63SXE33M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 63V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SXE
Ripple Current @ Low Frequency 147.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.95A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P18925
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose