50SVPK68M
PanasonicPanasonic
50SVPK68M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50SVPK68M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.50SVPK68M.pdf2.50SVPK68M.pdf3.50SVPK68M.pdf4.50SVPK68M.pdf5.50SVPK68M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50SVPK68M
Tau Wae 50SVPK68M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SVPK
Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P122134CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose