50SEK68M
PanasonicPanasonic
50SEK68M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50SEK68M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H
Ngā Rauemi: 1.50SEK68M.pdf2.50SEK68M.pdf3.50SEK68M.pdf4.50SEK68M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50SEK68M
Tau Wae 50SEK68M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEK
Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P122632
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose