4SVPA270MAA
PanasonicPanasonic
4SVPA270MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4SVPA270MAA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Ngā Rauemi: 4SVPA270MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4SVPA270MAA
Tau Wae 4SVPA270MAA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116340 pcs Pepa Raraunga 4SVPA270MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SVPA
Ripple Current @ Low Frequency 161mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.22A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P122170TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 22 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose