4SEP1200M+T
PanasonicPanasonic
4SEP1200M+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4SEP1200M+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Ngā Rauemi: 4SEP1200M+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4SEP1200M+T
Tau Wae 4SEP1200M+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68159 pcs Pepa Raraunga 4SEP1200M+T.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 272mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.44A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4SEP150M+TSS
4SEP150M+TSS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V T/H
I roto i te taonga: 121907 pcs
Tikiake: 4SEP150M+TSS.pdf
RFQ
4SE1-6
4SE1-6
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V