35SEPF22M+TSS
PanasonicPanasonic
35SEPF22M+TSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35SEPF22M+TSS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 35SEPF22M+TSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35SEPF22M+TSS
Tau Wae 35SEPF22M+TSS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103798 pcs Pepa Raraunga 35SEPF22M+TSS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16407CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 35 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
35SEPF39M
35SEPF39M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 39UF 20% 35V T/H