32SEPF68M+TSS
PanasonicPanasonic
32SEPF68M+TSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 32SEPF68M+TSS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 68UF 20% 32V T/H
Ngā Rauemi: 32SEPF68M+TSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 32SEPF68M+TSS
Tau Wae 32SEPF68M+TSS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 68UF 20% 32V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75551 pcs Pepa Raraunga 32SEPF68M+TSS.pdf
Putanga - Kua tohua 32V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16406CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 32V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose