2TPE330MADGB
PanasonicPanasonic
2TPE330MADGB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2TPE330MADGB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 330UF 2V 1411
Ngā Rauemi: 1.2TPE330MADGB.pdf2.2TPE330MADGB.pdf3.2TPE330MADGB.pdf4.2TPE330MADGB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2TPE330MADGB
Tau Wae 2TPE330MADGB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 330UF 2V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 2V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa POSCAP™ TPE Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa P16190DKR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae B2
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2V 1411 (3528 Metric) 13 mOhm Te kaha 330µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2TP8-7
2TP8-7
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
I roto i te taonga: 1018 pcs
Tikiake: 2TP8-7.pdf
RFQ
2TPF220M6
2TPF220M6
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 220UF 2V 2917
I roto i te taonga: 90753 pcs
Tikiake: 2TPF220M6.pdf
RFQ
2TPE330MFB
2TPE330MFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 330UF 2V 1411
Tikiake: 2TPE330MFB.pdf
2TP8-8
2TP8-8
I roto i te taonga: 896 pcs
Tikiake: 2TP8-8.pdf
2TP8-5
2TP8-5
Tikiake: 2TP8-5.pdf
2TPF330M6
2TPF330M6
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 330UF 2V 2917
Tikiake: 2TPF330M6.pdf
2TP8-6
2TP8-6
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DPST-NO 10A 125V
I roto i te taonga: 831 pcs
Tikiake: 2TP8-6.pdf
2TPE330MAFB
2TPE330MAFB
Tikiake: 2TPE330MAFB.pdf
2TP8-50
2TP8-50
I roto i te taonga: 540 pcs
Tikiake: 2TP8-50.pdf
2TPE470MAFB
2TPE470MAFB
Whakaahuatanga: CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
Tikiake: 2TPE470MAFB.pdf
2TPE470MAJGB
2TPE470MAJGB
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 470UF 2V 1411
Tikiake: 2TPE470MAJGB.pdf
2TP8-70
2TP8-70
I roto i te taonga: 970 pcs
Tikiake: 2TP8-70.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel