2SK275100L
PanasonicPanasonic
2SK275100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SK275100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua JFET N-CH 10MA 200MW MINI-3
Ngā Rauemi: 2SK275100L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SK275100L
Tau Wae 2SK275100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga JFET N-CH 10MA 200MW MINI-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195016 pcs Pepa Raraunga 2SK275100L.pdf
Puku - Cutoff (VGS atu) @ Id 3.5V @ 1µA Pūrere Pūrere Whakarato Mini3-G1
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa 2SK275100LDKR Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5pF @ 10V
Momo FET N-Channel Whakaahuatanga Taipitopito JFET N-Channel 10mA 200mW Surface Mount Mini3-G1
Tapeke o Naianei (Id) - Max 10mA I teie nei - Tapeke (Idss) @ Vds (Vgs = 0) 1.4µA @ 10V