2SK221100L
PanasonicPanasonic
2SK221100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SK221100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 1A MINI-PWR
Ngā Rauemi: 2SK221100L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SK221100L
Tau Wae 2SK221100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 1A MINI-PWR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5729 pcs Pepa Raraunga 2SK221100L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato MiniP3-F1
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA Ētahi Ingoa 2SK221100LTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 87pF @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 1A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount MiniP3-F1
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1A (Ta)