2SK066500L
PanasonicPanasonic
2SK066500L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SK066500L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 100MA SMINI-3
Ngā Rauemi: 2SK066500L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SK066500L
Tau Wae 2SK066500L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 100MA SMINI-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5289 pcs Pepa Raraunga 2SK066500L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 100µA Vgs (Max) 8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SMini3-G1
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 50 Ohm @ 20mA, 5V
Whakaaetanga Mana (Max) 150mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-70, SOT-323 Ētahi Ingoa 2SK066500LCT
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 100mA (Ta) 150mW (Ta) Surface Mount SMini3-G1 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100mA (Ta)