2SD14500TA
PanasonicPanasonic
2SD14500TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SD14500TA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 20V 0.5A NS-B1
Ngā Rauemi: 2SD14500TA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SD14500TA
Tau Wae 2SD14500TA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS NPN 20V 0.5A NS-B1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 507496 pcs Pepa Raraunga 2SD14500TA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 20V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 20mA, 500mA
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato NS-B1
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case NS-B1
Ētahi Ingoa 2SD14500TACT
2SD1450TCT
2SD1450TCT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tuhinga - Te whakawhiti 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 500mA 200MHz 300mW Through Hole NS-B1 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 400 @ 500mA, 2V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA