2R5SEP1500M+T
PanasonicPanasonic
2R5SEP1500M+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2R5SEP1500M+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 2R5SEP1500M+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2R5SEP1500M+T
Tau Wae 2R5SEP1500M+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72418 pcs Pepa Raraunga 2R5SEP1500M+T.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 272mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.44A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF