25TQS10MED
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25TQS10MED
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 10UF 25V 1411
Ngā Rauemi: 1.25TQS10MED.pdf2.25TQS10MED.pdf3.25TQS10MED.pdf4.25TQS10MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25TQS10MED
Tau Wae 25TQS10MED Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 10UF 25V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa POSCAP™ TQS Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa P19857TR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Rae Rahi Tae B1S
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 1411 (3528 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Te kaha 10µF