25TQC15MYFB
PanasonicPanasonic
25TQC15MYFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25TQC15MYFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 15UF 25V 1411
Ngā Rauemi: 1.25TQC15MYFB.pdf2.25TQC15MYFB.pdf3.25TQC15MYFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25TQC15MYFB
Tau Wae 25TQC15MYFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 15UF 25V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124753 pcs Pepa Raraunga 1.25TQC15MYFB.pdf2.25TQC15MYFB.pdf3.25TQC15MYFB.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa POSCAP™ TQC Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa P16204DKR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae B2
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 1411 (3528 Metric) 100 mOhm Te kaha 15µF