25SEP6R8M+TSS
PanasonicPanasonic
25SEP6R8M+TSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25SEP6R8M+TSS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 25V T/H
Ngā Rauemi: 25SEP6R8M+TSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25SEP6R8M+TSS
Tau Wae 25SEP6R8M+TSS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112414 pcs Pepa Raraunga 25SEP6R8M+TSS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16397CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 80 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose