20SVPG33M
PanasonicPanasonic
20SVPG33M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20SVPG33M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD
Ngā Rauemi: 1.20SVPG33M.pdf2.20SVPG33M.pdf3.20SVPG33M.pdf4.20SVPG33M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20SVPG33M
Tau Wae 20SVPG33M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa OS-CON™, SVPG
Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P18931CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 27 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose