20SEP100MX+T
PanasonicPanasonic
20SEP100MX+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20SEP100MX+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H
Ngā Rauemi: 20SEP100MX+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20SEP100MX+T
Tau Wae 20SEP100MX+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99508 pcs Pepa Raraunga 20SEP100MX+T.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 128.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.57A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16387CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 35 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20SEP100M+TSS
20SEP100M+TSS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H
I roto i te taonga: 100335 pcs
Tikiake: 20SEP100M+TSS.pdf
RFQ
20SEP100MX
20SEP100MX
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 106815 pcs
Tikiake: 20SEP100MX.pdf
RFQ
20SEF180M
20SEF180M
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H
Tikiake: 20SEF180M.pdf
20SEP22M
20SEP22M
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H
Tikiake: 20SEP22M.pdf
20SEP100M
20SEP100M
Tikiake: 20SEP100M.pdf
20SEP33M
20SEP33M
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V T/H