1CTQC15173F1
PanasonicPanasonic
1CTQC15173F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1CTQC15173F1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 150UF 16V 2917
Ngā Rauemi: 1.1CTQC15173F1.pdf2.1CTQC15173F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1CTQC15173F1
Tau Wae 1CTQC15173F1 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 150UF 16V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87050 pcs Pepa Raraunga 1.1CTQC15173F1.pdf2.1CTQC15173F1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa POSCAP™ TQC Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa P19790DKR Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae D2
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2917 (7343 Metric) 70 mOhm Te kaha 150µF