16SVPG47M
PanasonicPanasonic
16SVPG47M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16SVPG47M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.16SVPG47M.pdf2.16SVPG47M.pdf3.16SVPG47M.pdf4.16SVPG47M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16SVPG47M
Tau Wae 16SVPG47M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa OS-CON™, SVPG
Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P18930TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose