16SVPA39MAA
PanasonicPanasonic
16SVPA39MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16SVPA39MAA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 16SVPA39MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16SVPA39MAA
Tau Wae 16SVPA39MAA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124913 pcs Pepa Raraunga 16SVPA39MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa OS-CON™, SVPA
Ripple Current @ Low Frequency 102mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.04A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P122163TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 35 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
16SVPA39MAAY
16SVPA39MAAY
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD