16SEPF1000M
PanasonicPanasonic
16SEPF1000M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16SEPF1000M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 16SEPF1000M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16SEPF1000M
Tau Wae 16SEPF1000M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76237 pcs Pepa Raraunga 16SEPF1000M.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16300
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose