10SVQP120M
PanasonicPanasonic
10SVQP120M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10SVQP120M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 10SVQP120M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10SVQP120M
Tau Wae 10SVQP120M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77597 pcs Pepa Raraunga 10SVQP120M.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SVQP
Ripple Current @ Low Frequency 128mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.56A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P122180DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 35 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose