UBC10.241-N1
PULSPULS
UBC10.241-N1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBC10.241-N1
Kaihanga / Waitohu: PULS
Whakaahuatanga hua DIN RAIL UPS 24V 10A W/O BATTERY
Ngā Rauemi: 1.UBC10.241-N1.pdf2.UBC10.241-N1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 219 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 219 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBC10.241-N1
Tau Wae UBC10.241-N1 Kaihanga PULS
Whakaahuatanga DIN RAIL UPS 24V 10A W/O BATTERY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219 pcs Pepa Raraunga 1.UBC10.241-N1.pdf2.UBC10.241-N1.pdf
Taumaha 6.3 lbs (2.9kg) Putanga - Whakaputa 24V
Momo Standby (No Regulation) Rahi / Rahi 4.685" L x 4.843" W (119.00mm x 123.00mm)
Raupapa DIMENSION U Mana - Ka tohua 360W
Kua Tiakina Nga Raina Media - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 4.882" (124.00mm)