QS10.241-A1
PULS, LPPULS, LP
QS10.241-A1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QS10.241-A1
Kaihanga / Waitohu: PULS
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 240W
Ngā Rauemi: 1.QS10.241-A1.pdf2.QS10.241-A1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 179 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QS10.241-A1
Tau Wae QS10.241-A1 Kaihanga PULS, LP
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179 pcs Pepa Raraunga 1.QS10.241-A1.pdf2.QS10.241-A1.pdf
Putanga - Mahi 240W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 276 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm) Raupapa DIMENSION Q
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Mana (Watts) - Per Port -
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Momo Tae DIN Rail Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Waehanga Kaihanga QS10.241-A1 Raina Raina 93.5%
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing Ngā Tohu Hua 10A
Whakaahua nui Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 276 VAC Input He pai -
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 240W I teie nei - Breakover 500V