TOM-1545L-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
TOM-1545L-LW100-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TOM-1545L-LW100-R
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua MIC COND ANALOG OMNI -45DB
Ngā Rauemi: TOM-1545L-LW100-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TOM-1545L-LW100-R
Tau Wae TOM-1545L-LW100-R Kaihanga PUI Audio, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 69422 pcs Pepa Raraunga TOM-1545L-LW100-R.pdf
Waahi Ngaohiko 2V ~ 10V Putanga - Kua tohua 2V
Momo Electret Condenser Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Hanga Circular
Raupapa TOM Whakaaroaro -45dB ±3dB
Ratonga S / N 60dB Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Momo putanga Analog
Ētahi Ingoa 668-1498 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 2.2 kOhms Teitei (Max) 0.067" (1.70mm)
Mahinga Rawe 100Hz ~ 10kHz Whakahaere Omnidirectional
Whakaahuatanga Taipitopito 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-45dB ±3dB) Solder Pads I teie nei - Te tuku 500µA