POW-1644L-B-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
POW-1644L-B-LW100-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: POW-1644L-B-LW100-R
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua MIC COND ANALOG OMNI -44DB
Ngā Rauemi: POW-1644L-B-LW100-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o POW-1644L-B-LW100-R
Tau Wae POW-1644L-B-LW100-R Kaihanga PUI Audio, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 48516 pcs Pepa Raraunga POW-1644L-B-LW100-R.pdf
Waahi Ngaohiko 2V ~ 10V Putanga - Kua tohua 2V
Momo Electret Condenser Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Hanga Circular
Raupapa POW Whakaaroaro -44dB ±3dB
Ratonga S / N 58dB Ratonga IP57 - Dust Protected, Waterproof
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Momo putanga Analog Ētahi Ingoa 668-1497
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2.2 kOhms
Teitei (Max) 0.071" (1.80mm) Mahinga Rawe 50Hz ~ 16kHz
Whakahaere Omnidirectional Whakaahuatanga Taipitopito 50Hz ~ 16kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-44dB ±3dB) Wire Leads