POM-3535L-3-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
POM-3535L-3-LW100-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: POM-3535L-3-LW100-R
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua MIC COND ANALOG OMNI -35DB
Ngā Rauemi: 1.POM-3535L-3-LW100-R.pdf2.POM-3535L-3-LW100-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o POM-3535L-3-LW100-R
Tau Wae POM-3535L-3-LW100-R Kaihanga PUI Audio, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 69590 pcs Pepa Raraunga 1.POM-3535L-3-LW100-R.pdf2.POM-3535L-3-LW100-R.pdf
Waahi Ngaohiko 2V ~ 10V Putanga - Kua tohua 2V
Momo Electret Condenser Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Hanga Circular
Raupapa POM Whakaaroaro -35dB ±4dB
Ratonga S / N 68dB Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Momo putanga Analog
Ētahi Ingoa 668-1496 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 2.2 kOhms Teitei (Max) 0.157" (4.00mm)
Mahinga Rawe 50Hz ~ 16kHz Whakahaere Omnidirectional
Whakaahuatanga Taipitopito 50Hz ~ 16kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-35dB ±4dB) Wire Leads I teie nei - Te tuku 500µA