AT-2460-TF-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AT-2460-TF-LW100-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT-2460-TF-LW100-R
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO XDCR 1-30V CHASSIS
Ngā Rauemi: AT-2460-TF-LW100-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT-2460-TF-LW100-R
Tau Wae AT-2460-TF-LW100-R Kaihanga PUI Audio, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 67215 pcs Pepa Raraunga AT-2460-TF-LW100-R.pdf
Waahi Ngaohiko 1 ~ 30V Putanga - Kua tohua 10V
Whakamutunga Wire Leads Hangarau Piezo
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 88dB @ 10V, 10cm Rahi / Rahi 0.945" Dia (24.00mm)
Raupapa AT Ratonga -
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 668-1317
AT-2460-TF-LW100-R-ND
AT2460TFLW100R
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Aratau Mahi Single Tone Momo Tae Panel Mount, Flange
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Peak-Peak Signal
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Rautanga 6kHz
Te roa - Kaituku Atekeneke Transducer, Externally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 10V 8mA 6kHz 88dB @ 10V, 10cm Panel Mount, Flange Wire Leads I teie nei - Te tuku 8mA