AS05008PS
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS05008PS
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua SPEAKER 8OHM 250MW 88DB
Ngā Rauemi: AS05008PS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS05008PS
Tau Wae AS05008PS Kaihanga PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga SPEAKER 8OHM 250MW 88DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5866 pcs Pepa Raraunga AS05008PS.pdf
Momo General Purpose Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi -
Hanga Round, Square Frame Raupapa AS
Ratonga - Mana - Ka tohua 250mW
Mana - Max 500mW Tauranga Tauranga Top
Packaging Tray Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa N35 Rauemi - Kotahi Paper
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Hapa 8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.661" (16.80mm)
Mahinga Rawe 550Hz ~ 3.5kHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 550Hz
Mahinga - dBA 88.00 He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL)
Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M Whakaahuatanga Taipitopito 8 Ohms General Purpose Speaker 250mW 550Hz ~ 3.5kHz Top Round, Square Frame 88dB