AI-1441-TWT-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-1441-TWT-12V-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AI-1441-TWT-12V-R
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO INDICATOR 3-16V TH
Ngā Rauemi: AI-1441-TWT-12V-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AI-1441-TWT-12V-R
Tau Wae AI-1441-TWT-12V-R Kaihanga PUI Audio, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 84426 pcs Pepa Raraunga AI-1441-TWT-12V-R.pdf
Waahi Ngaohiko 3 ~ 16V Putanga - Kua tohua 12V
Whakamutunga PC Pins Hangarau Piezo
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 80dB @ 12V, 10cm Rahi / Rahi 0.539" Dia (13.70mm)
Raupapa AI Ratonga Washable
Tauranga Tauranga Top Packaging Tray
Ētahi Ingoa 668-1459 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Single Tone Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input DC
Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm) Rautanga 4.1kHz
Te roa - Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 12V 7mA 4.1kHz 80dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins I teie nei - Te tuku 7mA