PTV15B-M3/85A
Vishay Semiconductor Diodes Division
PTV15B-M3/85A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTV15B-M3/85A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 15.6V 600MW DO220AA
Ngā Rauemi: PTV15B-M3/85A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTV15B-M3/85A
Tau Wae PTV15B-M3/85A Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ZENER 15.6V 600MW DO220AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 610295 pcs Pepa Raraunga PTV15B-M3/85A.pdf
Putanga - Whakamotu 10 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown DO-220AA (SMP)
Raupapa eSMP® RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 600mW Ko te poari DO-220AA
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Waehanga Kaihanga PTV15B-M3/85A Tae (Max) (Zzt) 15.6V
Whakaahua nui Zener Diode 600mW Surface Mount DO-220AA (SMP) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Te Whirihoranga Diode 10µA @ 11V Whakaahuatanga DIODE ZENER 15.6V 600MW DO220AA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5V @ 200mA