PSC12R-120-R-CNR3
Hua Hua
Tau Wae: PSC12R-120-R-CNR3
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Ngā Rauemi: 1.PSC12R-120-R-CNR3.pdf2.PSC12R-120-R-CNR3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSC12R-120-R-CNR3
Tau Wae PSC12R-120-R-CNR3 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4829 pcs Pepa Raraunga 1.PSC12R-120-R-CNR3.pdf2.PSC12R-120-R-CNR3.pdf
Taumaha 0.165 lb (74.84g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Raupapa PSC12R (12W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 12W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSC12R-120-CNR3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSC12R-120-R-CNR3
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita 47.2" (1.20m)