PSC12R-050-R-CN1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSC12R-050-R-CN1
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Ngā Rauemi: 1.PSC12R-050-R-CN1.pdf2.PSC12R-050-R-CN1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSC12R-050-R-CN1
Tau Wae PSC12R-050-R-CN1 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4014 pcs Pepa Raraunga 1.PSC12R-050-R-CN1.pdf2.PSC12R-050-R-CN1.pdf
Taumaha 0.165 lb (74.84g) Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Raupapa PSC12R (12W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 10W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSC12R-050-CN1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSC12R-050-R-CN1
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Raina Rita 47.2" (1.20m)