PSAC60W-560-R-CR5
Hua Hua
Tau Wae: PSAC60W-560-R-CR5
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W
Ngā Rauemi: 1.PSAC60W-560-R-CR5.pdf2.PSAC60W-560-R-CR5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAC60W-560-R-CR5
Tau Wae PSAC60W-560-R-CR5 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5176 pcs Pepa Raraunga 1.PSAC60W-560-R-CR5.pdf2.PSAC60W-560-R-CR5.pdf
Taumaha 0.673 lb (305.27g) Putanga - Whakaputa 56V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 5.12" L x 2.36" W x 1.30" H (130.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Raupapa PSAC60W (60W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 60W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAC60W-560-CR5
REWORK 0.7X2.5 CENTER+ PSAC60W-560-R-CR5
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C8 Puka Desktop (Class II)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 56V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.08A Raina Rita 47.2" (1.20m)