PSAC60M-560-R-CN3
Hua Hua
Tau Wae: PSAC60M-560-R-CN3
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W
Ngā Rauemi: 1.PSAC60M-560-R-CN3.pdf2.PSAC60M-560-R-CN3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAC60M-560-R-CN3
Tau Wae PSAC60M-560-R-CN3 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1809 pcs Pepa Raraunga 1.PSAC60M-560-R-CN3.pdf2.PSAC60M-560-R-CN3.pdf
Taumaha 0.673 lb (305.27g) Putanga - Whakaputa 56V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 5.12" L x 2.36" W x 1.30" H (130.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Raupapa PSAC60M (60W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 60W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAC60M-560-CN3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSAC60M-560-R-CN3
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Puka Desktop (Class I) He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 56V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 1.08A
Raina Rita 47.2" (1.20m) Whakaaetanga CE, cULus