PSAC30U-050-R-CNR3
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-050-R-CNR3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSAC30U-050-R-CNR3
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Ngā Rauemi: 1.PSAC30U-050-R-CNR3.pdf2.PSAC30U-050-R-CNR3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAC30U-050-R-CNR3
Tau Wae PSAC30U-050-R-CNR3 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5048 pcs Pepa Raraunga 1.PSAC30U-050-R-CNR3.pdf2.PSAC30U-050-R-CNR3.pdf
Taumaha 0.353 lb (160.12g) Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Raupapa PSAC30U (30W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 20W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAC30U-050-CNR3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSAC30U-050-R-CNR3
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 5V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 4A Raina Rita 59" (1.50m)