PSAC12R-090-R-CR1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC12R-090-R-CR1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSAC12R-090-R-CR1
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Ngā Rauemi: 1.PSAC12R-090-R-CR1.pdf2.PSAC12R-090-R-CR1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAC12R-090-R-CR1
Tau Wae PSAC12R-090-R-CR1 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10985 pcs Pepa Raraunga 1.PSAC12R-090-R-CR1.pdf2.PSAC12R-090-R-CR1.pdf
Taumaha 0.333 lb (151.05g) Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.3mm)
Raupapa PSAC12R (12W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 12W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa 993-1387
PSAC12R-090-CR1
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 1 Whakaahuatanga Taipitopito 9V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.33A Raina Rita 59" (1.50m)